Dziś jest: 2021-11-28

Jesteś niezalogowany!

Wykonaj test typowania metabolicznego

Na czym polega test?

W teście należy udzielić odpowiedzi na szereg pytań związanych ze sposobem odżywiania się, stylem życia, oraz cechami osobistymi. Udzielenie odpowiedzi na te pytania pozwoli z pewnym prawdopodobieństwem określić Twój typ metaboliczny.

Co da mi taki test?

Test określający typ metaboliczny pozwoli Ci na dobranie odpowiedniej dla Ciebie diety, co pomoże Ci rozwiązać problemy z ewentualną nadwagą, oraz innymi problemami zdrowotnymi spowodowanymi nieprawidłowym odżywianiem.

Warunki korzystania z serwisu

  1. Aby skorzystać z testu będziesz musiał wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883.
  2. Pamiętaj, że wynik testu może być obiążony z powodu udzielanych przez Ciebie subiektywnych odpowiedzi. Aby mieć pewność czy dobrana dieta jest prawidłowa skontaktuj się z dietetykiem lub wykonaj pomiar termoregulacji TRD.

Aby wykonać test:

  1. Przeczytaj uważnie poniższe polecenia
  2. Wyślij wiadomość SMS o treści bv pod numer 91983. Zwróć uwagę na wielkość liter.
  3. Wiadomość możesz wysłać z dowolnego telefonu komórkowego, dowolnej sieci.
  4. Koszt SMSa wynosi: 19PLN bez względu na sieć i plan taryfowy.
  5. Jako odpowiedź otrzymasz kod, który należy wpisać w pole poniżej.
  6. Po poprawnym wpisaniu kodu zostaniesz przekierowany na stronę z testem typowania metabolicznego.
  7. Czas na wykonanie testu jest nieograniczony, pamiętaj jednak, że jeśli zamkniesz przeglądarkę internetową przed wysłaniem ankiety, będziesz musiał wysłać SMS ponownie.
  8. Po wykonaniu testu zachęcamy do zainteresowania się tabelaryczną dietą oraz suplementami dostosowanymi specjalnie do typu metabolicznego.
Kod SMS